top of page

עלינו

הכירו את הצוות

דוקטורנט לעבודה סוציאלית ועובד סוציאלי בנשמתו. עובד בשיקום פסיכיאטרי ובפרויקטים שונים אשר קשורים לחסרי הבית. שואב השראה מהמסורת ההומניסטית ועובד עם אנשים בשולי החברה והתודעה. מאמין בכוחות של האדם ובאנושיות שבנו. אב לסופי ובן זוגה של נטע.  

'עמרי אברמוביץ

מייסד

איש עשייה פוליטי עם מודעות חברתית, המאמין שיש ליצור את השינוי מבפנים. בעשור האחרון עבד בכנסת ובממשלה כעוזר פרלמנטרי, יועץ שר לביטחון הפנים ומנהל סיעת "יש עתיד". בוגר החוג למדעי הרפואה באוניברסיטה העברית, תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת ת"א ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נשוי לטל ואבא של רועי, אלון ואיתן.

אורי שוהם

מייסד ומנכ"ל

גדל במודיעין אבל ירושלמי בנשמה, בעל תואר ראשון בעבודה סוציאלית קהילתית ומנהל עסקים. מחובר חזק לתחום הסוציאלי ומאמין גדול בהעצמה, קהילה ושינוי חברתי.

תום בלק

רכז "מקום" - פרוייקט הלוקרים בירושלים

בן 32, עם נסיון של 6 שנים כרכז תעסוקה לאנשים עם מוגבלות נפש. מחזיק בתעודת מאסטר פרקטישיונר בnlp. מאמין שכל אדם יכול לשנות את חייו אם רק יתנו לו את הכלים הנכונים לעשות אותו.

דודו אלבז

מנהל פרוייקטים

עובדת סוציאלית ורכזת מקהלה לנשים חסרות בית בחצי שנה האחרונה. עובדת גם בשיקום בבריאות הנפש ובתחום ההתמכרויות.

עמית צור

מנהלת מקצועית

מנהל תכניות בכיר ב"ג'וינט ישראל מעבר למגבלות" (שותפות עם הממשלה לפיתוח שירותים חדשניים לקידום עצמאות של אנשים עם מוגבלות בקהילה). יזם, מפתח ומוביל מספר תכניות העוסקות בקידום ספורט ובריאות של אנשים עם מוגבלות.

בעקבות פציעה מורכבת: שחקן ומאמן כדורסל בכיסאות גלגלים (בעבר קפטן נבחרת ישראל). נשוי לחני ואבא של נעמי, ליה ויעל

רותם פיליפס

חבר וועד

בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה של הספורט. עובד כמאמן נוירו-קוגנטיבי למצוינות בספורט ומטפל נוירו-קוגנטיבית באמצעות ספורט בלקויות למידה והפרעות קשב וריכוז ADׁׁׁׁׂ(H)D בחברת Infinity mind.

ג'וני גולן

רכז קבוצת נוער 

בתפקידה האחרון הייתה שותפה להקמה והמנהלת המקצועית של "הכוורת"- ההאב החברתי של ישראל מיסודם של ג'וינט ישראל וקרנות הביטוח הלאומי. 

כיום מובילה את "העסק של כולנו" בהובלת פייסבוק ישראל לקידום דיגיטציה של עסקים קטנים. בוגרת תואר שני בתוכנית למנהיגות חברתית של קרן מנדל באוניברסיטת בן גוריון.

גילי סוארי

חברת ועד

מנכ"לית עמותת שותפות מגן ישראלית. חברה בנבחרת הדירקטורים של מכון אלכא למנהיגות וממשל, ג'וינט ישראל. מילאה שורה של תפקידי ניהול במגזר העסקי והחברתי. חברה לשעבר בצוות המוביל של מרחב ההשפעה, מסגרת פעולה למנכ"לי ארגונים חברתיים, להובלת השפעה חברתית ארצית. מרצה לאקטיביזם חברתי באקדמיה לעיצוב וחינוך.

יעל סלע

חברת ועד

יזם תוכנית הלוקרים, בעל תואר ראשון במדעי החברה, הרוח ומשפט עסקי, קצין שריון במיל.

ניב בלוש

חבר ועד

דוקטור לעבודה סוציאלית, חברת סגל בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית על שם פאול ברוואלד באוניבסיטה העברית בירושלים. חוקרת בתחום אוכלוסיות המתמודדות עם חסרות בית, ובאופן ספציפי, אוכלוסיות מודרות ומוחלשות בתוך אוכלוסייה זו, תוך שימוש בפרספקטיבה של הצטלבות מיקומי שוליים ובהקשר אקולוגי ורחב של חוויות התלויות בארגון ובמקום. חלק ניכר ממחקריה עוסק בצרכים העולים מן השטח על מנת לקדם מדיניות ולפתח מענים מותאמים בכדי למגר את תופעת חסרות הבית.

ד"ר הדס מור

חברת ועד

דוקטורנט לסוציולוגיה שמאמין ביישום של ידע אקדמי וסוציולוגי בפרט בעשייה חברתית. בשנים האחרונות, במקביל למסלול המחקר האקדמי, לקח חלק בהקמה והובלה של יוזמות חברתיות בתחום החינוך והרווחה.  אוהב ומתרגש מיצירה של פרויקטים חדשים

חנוך יוסמן

רכז קבוצת כדורגל - צעירים ירושלים

גלית בת 28, סטודנטית למדעי הרוח ואסלאם ומזרח תיכון במרכז האקדמי שלם בירושלים. מקימה ורכזת פרויקט "שישי ביתי" המקיים ארוחות שישי לדרי רחוב בירושלים מדי שבוע, בשאיפה להפיג את הבדידות שבחיי הרחוב.

גלית שטרוסמן

מנהלת מיזם שישי ביתי

נשוי לרות ואב לשלוש בנות, סטודנט לעו"ס במכללת הדסה. מאמין בהזדמנות שווה לכל אדם לחיות חיים מאושרים ושלווים

מרדכי גבאי

רכז קבוצת כדורגל - אריות ירושלים (בוגרים)

זיו רונא

רכזת מקהלת הנשים 'הללו'

חגי וולוגה

רכז קבוצת תל-אביב

bottom of page