עלינו

הכירו את הצוות

'עמרי אברמוביץ

דוקטורנט לעבודה סוציאלית ועובד סוציאלי בנשמתו. עובד בשיקום פסיכיאטרי ובפרויקטים שונים אשר קשורים לחסרי הבית. שואב השראה מהמסורת ההומניסטית ועובד עם אנשים בשולי החברה והתודעה. מאמין בכוחות של האדם ובאנושיות שבנו. אב לסופי ובן זוגה של נטע.  

מייסד ומנהל מקצועי

אורי שוהם

איש עשייה פוליטי עם מודעות חברתית, המאמין שיש ליצור את השינוי מבפנים. בעשור האחרון עבד בכנסת ובממשלה כעוזר פרלמנטרי, יועץ שר לביטחון הפנים ומנהל סיעת "יש עתיד". בוגר החוג למדעי הרפואה באוניברסיטה העברית, תואר שני במדיניות ציבורית באוניברסיטת ת"א ומנהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. נשוי לטל ואבא של רועי, אלון ואיתן.

מייסד ומנכ"ל

אסף יונוביץ'

גדל בהרצליה, אך מאוהב בירושלים. מרכז את קבוצת "אריות ירושלים" כבר שלוש שנים. בישורת האחרונה של לימודי משפטים.. חולה על כדורגל, אוהב אנשים ומפגשים אנושיים, ונהנה מאוד מהשילוב של השניים. מאמין בבני אדם, בטוב האנושי וביכולת להשתנות. בזמנו הפנוי אוהב לבשל.. או בעיקר לאכול :) 

רכז קבוצת ירושלים

דודו אלבז

בן 32, עם נסיון של 6 שנים כרכז תעסוקה לאנשים עם מוגבלות נפש. מחזיק בתעודת מאסטר פרקטישיונר בnlp. מאמין שכל אדם יכול לשנות את חייו אם רק יתנו לו את הכלים הנכונים לעשות אותו.

רכז קבוצת תל אביב

אביתר כהן

  B.Ed  בחינוך בלתי פורמלי, במסלול קידום נוער ותואר בתיאטרון. מגיע מעולם העבודה עם נוער וצעירים במצבי סיכון, שם עשה תפקידים שונים בעשור האחרון, סביב סוגיות קצה במרחבי עבודת רחוב,  בריאות הנפש ושימוש בחומרים. יזם וניהל בקו את תכנית 'אנשים טובים', תכנית 'מזעור נזקים' בעולם מסיבות הטבע בישראל בעמותת 'עלם'. מקדם את גישת 'מזעור נזקים' כגישה רווחית להתמודדות עם סוגיות שונות, בעיקר סביב שימוש בחומרים וחסרות בית. בזמנו החופשי אוהב להתגלגל על רולרבליידס ולשמוע מוזיקה עם באסים שמנים בעיקר אלקטרונית והיפ הופ.  

רכז "מקום" - פרוייקט הלוקרים בירושלים

עמית צור

עמית צור, עובדת סוציאלית ורכזת מקהלה לנשים חסרות בית בחצי שנה האחרונה. עובדת גם בשיקום בבריאות הנפש ובתחום ההתמכרויות.

רכזת מקהלת הנשים 'הללו'

רותם פיליפס

מנהל תכניות בכיר ב"ג'וינט ישראל מעבר למגבלות" (שותפות עם הממשלה לפיתוח שירותים חדשניים לקידום עצמאות של אנשים עם מוגבלות בקהילה). יזם, מפתח ומוביל מספר תכניות העוסקות בקידום ספורט ובריאות של אנשים עם מוגבלות.

בעקבות פציעה מורכבת: שחקן ומאמן כדורסל בכיסאות גלגלים (בעבר קפטן נבחרת ישראל). נשוי לחני ואבא של נעמי, ליה ויעל.

חבר וועד

הדס מור

דוקטור לעבודה סוציאלית, חברת סגל בבית הספר לעבודה סוציאלית ולרווחה חברתית על שם פאול ברוואלד באוניבסיטה העברית בירושלים. חוקרת בתחום אוכלוסיות המתמודדות עם חסרות בית, ובאופן ספציפי, אוכלוסיות מודרות ומוחלשות בתוך אוכלוסייה זו, תוך שימוש בפרספקטיבה של הצטלבות מיקומי שוליים ובהקשר אקולוגי ורחב של חוויות התלויות בארגון ובמקום. חלק ניכר ממחקריה עוסק בצרכים העולים מן השטח על מנת לקדם מדיניות ולפתח מענים מותאמים בכדי למגר את תופעת חסרות הבית. 

חברת ועד

גילי סוארי

בתפקידה האחרון הייתה שותפה להקמה והמנהלת המקצועית של "הכוורת"- ההאב החברתי של ישראל מיסודם של ג'וינט ישראל וקרנות הביטוח הלאומי. 

כיום מובילה את "העסק של כולנו" בהובלת פייסבוק ישראל לקידום דיגיטציה של עסקים קטנים. בוגרת תואר שני בתוכנית למנהיגות חברתית של קרן מנדל באוניברסיטת בן גוריון.

חברת ועד

יעל סלע

מנכ"לית עמותת שותפות מגן ישראלית. חברה בנבחרת הדירקטורים של מכון אלכא למנהיגות וממשל, ג'וינט ישראל. מילאה שורה של תפקידי ניהול במגזר העסקי והחברתי. חברה לשעבר בצוות המוביל של מרחב ההשפעה, מסגרת פעולה למנכ"לי ארגונים חברתיים, להובלת השפעה חברתית ארצית. מרצה לאקטיביזם חברתי באקדמיה לעיצוב וחינוך.

חברת ועד

דודי בלסר

עו"ד, בעל תואר שני במינהל עסקים, מנהל תחום החדשנות ב"מקורות". בעברו היה שחקן כדוריד מצטיין ושימש כקפטן כנבחרת ישראל

חבר ועד

יוסי חיות

מנהל תחום חינוך בחברת Wix. מייסד התכנית לזכויות ניצולי שואה ומנחה קליני בתכנית לצדק כלכלי המתמחה בעסקים חברתיים וביזמות זעירה של אוכלוסיות מוחלשות, שתיהן במרכז לחינוך משפטי קליני שבאוניברסיטת תל אביב. על הקמת הקליניקה לניצולי השואה הוענק לו "עיטור האור" במעמד נשיא המדינה והרמטכ"ל. נשוי לאורית ואבא של אלונה וגליה.

חבר ועד

גדעון שור

גדעון הוא מנכ"ל Invocap, פלטפורמת פיננס חדשני, עם משרדים בלונדון, ברלין ותל אביב. בעבר עבד גדעון בחטיבת ניהול ההשקעות של מורגן סטנלי וכמשקיע טכנולוגי בקרן (JVP) Jerusalem Venture Partners - קרן הון סיכון המובילה בירושלים. גדעון הוא במקור מבריטניה ובוגר London School of Economics) LSE).

חבר ועד